Párty & lyžovanie

Preč zo zjazdovky a šup šup na après ski - takto, alebo podobne znie heslo po lyžovačke plnej zábavy! Všade tam, kde panuje perfektná nálada, nájdete uvoľnených ľudí, kde hrá výborná hudba a nechýbajú ani dobré alkoholické nápoje - práve tam sa dá skutočne uvoľniť a užiť si príjemné okamihy. Potom vyrazte s nami do párty metropol v Nemecku, Rakúsku, Francúzsku, Švajčiarsku alebo Taliansku. U nás nájdete tie najlepšie ubytovania v optimálnej polohe pre lyžovanie ako aj blízko lokálnej párty scény. Vďaka tomu môžete čerpať z prínosov hotspotov, ktoré dosiahnete v krátkom čase aby vám neunikla naozaj žiadna párty, či akcia v okolí! Navyše nájdete veľmi rýchlo trendy bary a chaty, ktoré môžete navštíviť popoludní a taktiež exkluzívne diskotéky a lokály, ktoré vás pozývajú k večernej zábave.

Párty & lyžovanie
Párty & lyžovanie

Dokonalý začiatok zimnej dovolenky plnej párty

V zime na Vás na vrcholkoch sveta čaká množstvo dobrodružstiev a vzrušujúcich udalostí! Veľmi špeciálne zahájenie sezóny sa koná každý rok v malebnom Les 2 Alpes vo Francúzsku. Pretože tu PowderWeek od SnowTrex sľubuje týždeň čisto párty lyžiarskej dovolenky. Okrem nášho prvotriedneho programu Vás počas týchto siedmich dní čaká aj množstvo čerstvého prachového snehu. PowderWeek je skutočnou oslavou pre lyžiarov a snowboardistov, ktorí chcú poriadne osláviť začiatok novej lyžiarskej sezóny. Tento rok v decembri je tu opäť ďalšia horúca akcia, ktorú by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!

Kam na párty zimnú dovolenku?

Párty a idylické dedinky uprostred hôr. Nepasuje to dokopy? Potom by ste mali aspoň raz stráviť dovolenku v Rakúsku, najznámejšom a najobľúbenejšom aprés ski v horách, kde sa môžete nechať strhnúť k zábave párty dovolenkármi. V napríklad takom Söldene máte moderné lyžiarske stredisko a dva ľadovce predo dvermi a nie len to ale aj početné slávnostné večeri, ako napríklad „Electric Mountain Festival“. V St. Antone si môžete byť istí, že tá prává après ski zábava je v „Mooserwirt“ a že tu spoznáte mnoho ľudí z rôznych kútov sveta, ktorí, tak ako vy milujú dovolenku s après ski zábavou. Aj Mayrhofen v Zillertale sa postupne premenil na miesto s après ski. Okrem mnohých barov so živou hudbou, máte k dispozícii rôznorodé stredisko s ľadovcom. Baviť sa môžete v skorých popoludňajších hodinách až do neskorých ranných hodín aj v Ischgle. Absolútnym vrcholom sú každoročné „Top of the Mountain” - koncerty, ktoré robia z Ischglu párty lyžiarske stredisko. To všetko je len malým výberom z mnohých après ski miest v Rakúsku. Samozrejme nesmie pri spomínaní après ski chýbať ani Davos vo Švajčiarsku alebo Livigno v Taliansku, aj tie totiž patria k skvelým párty strediskám. Vo švajčiarsku sa nekoná párty dovolenka len v snehových baroch a chatách. V alpskom meste je zábava večer v kasíne, kine, divadle alebo aj na koncertoch. Pokiaľ chcete svoju párty lyžiarsku dovolenku stráviť radšej v Taliansku, mali by ste určite navštíviť lokál „Stalet“ v Livignu, kde určite zažijete skvelé après ski.

Načo by ste mali dbať pri après ski dovolenke?

Pokiaľ už ráno viete, že po lyžovaní nejdete priamo domov, mali by ste sa tak obliecť aby vám nebola na zjazdovke zima a na après ski horúco. S tzv. cibuľovou technikou obliekania, nič nepokazíte - môžete sa rýchlo vyliezť a obliecť a vyzerať pritom štýlovo. Pokiaľ máte pred sebou ešte pobyt na zjazdovke, mali by ste sa vyhnúť alkoholu a tešiť sa na vychladené pivo v údolí.

Vhodné ubytovanie pre vašu párty lyžiarsku dovolenku!

Vhodné kritéria pri výbere správneho ubytovania pre Vašu párty lyžiarsku dovolenku sú poloha s stredisko. Ubytovanie by malo ležať centrálne, aby ste sa čo najrýchlejšie a nekomplikovane dostali k a do aprés ski barov aj v skorých ranných hodinách. Najlepšie je après ski bar priamo v ubytovaní. Pomocou našich filtrov, môžete jednoducho nájsť miesta s mnohými après ski možnosťami, alebo ubytovanie, ktoré je vybavené barom. S ďalšími individuálnymi filtrami nájdete to pravé perfektné párty ubytovanie pre Vašu budúcu zimnú dovolenku.