Hodnotenie zákazníkov

USA

5 Počet hodnotení:

100 % Miera odporúčaní:

Lyžiarske strediská 7,5
Lyžiarske strediská 8,0

Beh na lyžiach USA

V Spojených štátoch nie je ešte beh na lyžiach tak rozšíreným športom ako v Európe, avšak vďaka európskym turistom je čím ďalej, tým viac obľúbený. Uprostred pohoria Rocky Mountains sa nachádza lyžiarske stredisko Breckenridge. Milovníci bežeckého lyžovania sa v nádhernom prostredí White River National Forest môžu tešiť na viac než 32 km tratí.
Ďalšie informácie o behu na lyžiach v Breckenridge.Relatívne neznámym strediskom je Copper Mountain. Tu si môžete na cca 25 km tratí vychutnávať pohľad na krásnu zasneženú krajinu národného parku. Tento je vhodný nielen pre začiatočníkov, ale aj pre tých skúsenejších. Tých, ktorí sú aktívni aj po večeroch iste poteší pestrá ponuka možností. Aj tu, rovnako ako aj v rámci iných aktivít voľného času, platí heslo: Náš zákazník, náš pán.
Ďalšie informácie o behu na lyžiach v Copper Mountain. Odporúčania hodné sú aj trate v okolí Vail/Beaver Creek s celkovou dĺžkou 35 km. Pre nadšencov behu na lyžiach je rovnako skvelým cieľom centrum bežeckého lyžovania v Beaver Creek, ktoré sa nachádza nad vlekmi Strawberry ParkExpress.
Ďalšie informácie o behu na lyžiach vo Vail/Beaver Creek.

Strediská bežeckého lyžovania - USA

stredisko Bežeckých tratí v km Výška miesta
125 km 2 765 m

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter