Luxusná dovolenka - a váš sen o komfortnej dovolenke sa splní!

Patria k vašej vysnívanej dovolenke nekompromisne kúpeľný a saunový svet s kamennou soľnou saunou a kamennou olejovou saunou, vonkajší panoramatický bazén, pestrá ponuka nápojov po celý deň a útulný vínny salónik a cigaretový salónik a otvoreným krbom a knižnicou? Potom ste tu úplne správne!

Naše luxusné štvor- až päťhviezdičkové ubytovanie presvedčí nielen komfortným, moderným a elegantným zariadením, ale aj jedinečnou atmosférou, vďaka ktorej sa budete cítiť ako ryba vo vode. Luxusná dovolenka v najkrajších strediskách Rakúska, Talianska a Francúzska - u nás si na svoje príde jednoducho každý. Presvedčte sa už teraz!

Čo znamená luxus na lyžiarskej dovolenke?

Oddych pre telo a dušu plus športové vyváženie pri lyžovaní v stredisku: sme presvedčený, že neexistuje žiadna lepšia kombinácia, ako uniknúť od všedného dňa. Ak nie ste práve na zjazdovke, máte k dispozícii ponuku masáží, terapií a sáun, vyvážené stravovanie a dôraz kladený na vyváženosť tela. Kulinárske špeciality sa tu stretávajú s bohatou ponukou spa a wellness a vytvárajú dokopy lyžiarsku dovolenku prvej triedy. Máte špeciálne prianie? Či už vegetariánske menu, kozmetické aplikácie alebo opatrovanie detí - tu budú vaše najkrajšie dni roka ešte o čosi osladené.

To správne stredisko pre luxusnú lyžiarsku dovolenku

Kto kladie dôraz pri výbere destinácie na veľký výber športových aktivít, exkluzívne nakupovanie a gurmánske reštaurácie, tomu odporúčame napríklad lyžiarske stredisko Sölden. Sölden je rajom pre zimných športovcov a je známy práve širokou ponukou zjazdoviek všetkých stupňov obtiaže. Navyše sa tu kladie dôraz aj na relaxáciu na najvyššej úrovni pri prekrásnej alpskej kulise. Chceli ste sa cítiť ako hollywoodska hviezda? Potom ste práve v St. Moritz v tom správnom stredisku. Atmosféra v tomto stredisku je naozaj zážitkom a pozýva k oddychu - napríklad v jednej z luxusných horských chát. Samozrejme vám ponúkame aj malé, pre vás možno ešte neznáme luxusné miesta pre zimnú dovolenku, ako napríklad Waidring, Bürserberg alebo Wagrain v Rakúsku, Oberstaufen v Nemecku alebo Val Cenis vo Francúzsku.

Načo si treba dať pozor pri plánovaní luxusnej lyžiarskej dovolenky?

Na vašej luxusnej lyžiarskej dovolenke by mala predovšetkým súhlasiť atmosféra. S našimi vyhľadávacími filtrami na webovej stránke si môžete veľmi jednoducho vybrať napríklad vybavenie izieb alebo vybavenie vo wellness zariadení. Potom sa vám zobrazia iba tie ubytovania, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám. Dôležité je napríklad aby ste dbali na to, či je ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi alebo či ide o hotel pre dospelých - podľa toho, či cestujete s deťmi alebo nie. Taktiež príjazd a odjazd by počas luxusnej dovolenky mal byť čo najmenej komplikovaný, aby sa Vaša zimná dovolenka stala dovolenkou snov!

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter