Luxusná dovolenka - a váš sen o komfortnej dovolenke sa splní!

Patria k vašej vysnívanej dovolenke nekompromisne kúpeľný a saunový svet s kamennou soľnou saunou a kamennou olejovou saunou, vonkajší panoramatický bazén, pestrá ponuka nápojov po celý deň a útulný vínny salónik a cigaretový salónik a otvoreným krbom a knižnicou? Potom ste tu úplne správne!

Naše luxusné štvor- až päťhviezdičkové ubytovanie presvedčí nielen komfortným, moderným a elegantným zariadením, ale aj jedinečnou atmosférou, vďaka ktorej sa budete cítiť ako ryba vo vode. Luxusná dovolenka v najkrajších strediskách Rakúska, Talianska a Francúzska - u nás si na svoje príde jednoducho každý. Presvedčte sa už teraz!

Luxusná dovolenka - a váš sen o komfortnej dovolenke sa splní!
Luxusná dovolenka - a váš sen o komfortnej dovolenke sa splní!

Luxusná zimná dovolenka Rakúsko

Rakúsko je klenotom pre luxusných lyžiarskych dovolenkárov, ktoré je známe kombináciou vynikajúcich lyžiarskych stredísk a exkluzívneho ubytovania. Objavte prvotriedne strediská ako Lech am Arlberg alebo Kitzbühel, ktoré nadchnú kombináciou náročných zjazdoviek, luxusných hotelov a prvotriednych wellness zariadení. V týchto destináciách si vychutnajte špičkovú rakúsku kuchyňu a vynikajúce služby.

Všetky ponuky v Rakúsku

Luxusná zimná dovolenka Francúzsko

Vo Francúzsku nájdete luxus na svahoch v mnohých exkluzívnych lyžiarskych strediskách. Tieto strediská ponúkajú elegantné ubytovanie, renomované lyžiarske školy a prvotriednu gastronómiu. Okrem výnimočných lyžiarskych zážitkov ponúkajú aj luxusné aktivity, ako sú návštevy kúpeľov a gurmánske večere. Zažite francúzsku eleganciu a vynikajúce služby, ktoré robia z francúzskej lyžiarskej dovolenky jedinečný zážitok.

Všetky ponuky vo Francúzsku

Luxusná zimná dovolenka Švajčiarsko

Švajčiarsko s letoviskami ako Verbier, Zermatt a Svätý Moric ponúka bezkonkurenčný luxus. Tešiť sa môžete na prvotriedne lyžiarske podmienky, luxusné chaty a exkluzívne wellness zariadenia. Vychutnajte si kulinárske špeciality v reštauráciách ocenených hviezdičkami Michelin a zažite prvotriedny servis. Mnohé strediská ponúkajú výnimočné aktivity, ako napríklad heli-skiing a súkromné lyžiarske túry. Švajčiarsko je vysnívanou destináciou pre každého, kto hľadá niečo výnimočné.

Všetky ponuky vo Švajčiarsku

Luxusná zimná dovolenka Taliansko

Taliansko spája vynikajúcu lyžovačku s dolce vita v luxusných strediskách, ako sú Cortina d'Ampezzo a Madonna di Campiglio. Čaká na vás štýlové ubytovanie, prvotriedne zjazdovky a exkluzívne aprés-ski zážitky. Ochutnajte taliansku kuchyňu v gurmánskych reštauráciách a relaxujte v luxusných kúpeľoch. Talianske lyžiarske strediská sú ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú prvotriedny komfort a štýlovú atmosféru.

Všetky ponuky v Taliansku

Luxusná zimná dovolenka Nemecko

V Nemecku nájdete luxusnú zimnú dovolenku v prvotriednych lyžiarskych strediskách, ako sú Garmisch-Partenkirchen alebo Oberstaufen. Užite si prvotriedne ubytovanie, gurmánske reštaurácie a prvotriedne wellness zariadenia. Lyžiarske strediská ponúkajú vynikajúce zjazdovky a moderné lanovky. Mimo zjazdoviek na vás čakajú kultúrne zážitky a exkluzívne nákupné možnosti.

Všetky ponuky v Nemecku

Luxusná zimná dovolenka Poľsko

Poľsko ponúka luxusnú zimnú dovolenku v strediskách, ako je Zakopané. Čakajú tu na vás exkluzívne strediská, prvotriedne wellness zariadenia a gurmánske reštaurácie s miestnou a medzinárodnou kuchyňou. Lyžiarske strediská ponúkajú dobre upravené zjazdovky a najmodernejšie zariadenia. Vychutnajte si čaro Tatier a poľskú pohostinnosť, vďaka ktorej bude vaša luxusná lyžiarska dovolenka nezabudnuteľná.

Všetky ponuky v Poľsku

Luxusná zimná dovolenka Andorra

Objavte luxus andorrských lyžiarskych stredísk Grandvalira a Vallnord, ktoré sú známe svojimi prvotriednymi zjazdovkami a exkluzívnymi wellness zariadeniami. Vychutnajte si vynikajúcu gastronómiu a rozmanité aktivity, ako sú túry na snežniciach a jazda na psom záprahu. Andorra spája vynikajúcu lyžovačku s bezcolnými nákupmi a luxusným ubytovaním, čo je ideálne pre sofistikovanú lyžiarsku dovolenku.

Všetky ponuky v Andorre

Čo znamená luxus na zimnej dovolenke?

Oddych pre telo a dušu plus športové vyváženie pri lyžovaní v stredisku: sme presvedčený, že neexistuje žiadna lepšia kombinácia, ako uniknúť od všedného dňa. Ak nie ste práve na zjazdovke, máte k dispozícii ponuku masáží, terapií a sáun, vyvážené stravovanie a dôraz kladený na vyváženosť tela. Kulinárske špeciality sa tu stretávajú s bohatou ponukou spa a wellness a vytvárajú dokopy lyžiarsku dovolenku prvej triedy. Máte špeciálne prianie? Či už vegetariánske menu, kozmetické aplikácie alebo opatrovanie detí - tu budú vaše najkrajšie dni roka ešte o čosi osladené.

To správne stredisko pre luxusnú zimnú dovolenku

Kto kladie dôraz pri výbere destinácie na veľký výber športových aktivít, exkluzívne nakupovanie a gurmánske reštaurácie, tomu odporúčame napríklad lyžiarske stredisko Sölden. Sölden je rajom pre zimných športovcov a je známy práve širokou ponukou zjazdoviek všetkých stupňov obtiaže. Navyše sa tu kladie dôraz aj na relaxáciu na najvyššej úrovni pri prekrásnej alpskej kulise. Chceli by ste sa cítiť ako hollywoodska hviezda? Potom ste práve v St. Moritz v tom správnom stredisku. Atmosféra v tomto stredisku je naozaj zážitkom a pozýva k oddychu - napríklad v jednej z luxusných horských chát. Samozrejme vám ponúkame aj malé, pre vás možno ešte neznáme luxusné miesta pre zimnú dovolenku, ako napríklad Waidring, Bürserberg alebo Wagrain v Rakúsku, Oberstaufen v Nemecku alebo Val Cenis vo Francúzsku.

Načo si treba dať pozor pri plánovaní luxusnej zimnej dovolenky?

Na vašej luxusnej lyžiarskej dovolenke by mala predovšetkým súhlasiť atmosféra. S našimi vyhľadávacími filtrami na webovej stránke si môžete veľmi jednoducho vybrať napríklad vybavenie izieb alebo vybavenie vo wellness zariadení. Potom sa vám zobrazia iba tie ubytovania, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám. Dôležité je napríklad, aby ste dbali na to, či je ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi alebo či ide o hotel pre dospelých - podľa toho, či cestujete s deťmi alebo nie. Taktiež príjazd a odjazd by počas luxusnej dovolenky mal byť čo najmenej komplikovaný, aby sa vaša zimná dovolenka stala dovolenkou snov!