S partnerom na cestách - romantická zimná dovolenka vo dvojici

Predstavte si, že stojíte na čerstvo upravenej zjazdovke a hľadíte na neopísateľne nádhernú panorámu Álp. Skoro dokonalý pocit šťastia pre lyžiara, ale len skoro. Najkrajšia zimná dovolenka je tá, keď sa o šport, zábavu a potešenie môžete podeliť so svojou milovanou polovičkou. Zažite spolu ako pár čaro Álp, či už pri lyžovaní na zjazdovkách, pri prechádzke s pochodňami ku pôvodným horským chatám, pri sánkovaní alebo pri jazde v kočiari cez nedotknutú zimnú krajinu.

S partnerom na cestách - romantická zimná dovolenka vo dvojici
S partnerom na cestách - romantická zimná dovolenka vo dvojici

Lyžiarska dovolenka pre páry

Staráme sa o to, aby ste sa mohli plne venovať jeden druhému. Z našich vybraných hotelov sa môžete dostať do ďalšej lyžiarskej oblasti väčšinou priamo z prahu vašich dverí. Môžete si vychutnávať romantické chvíľky vo dvojici pri jedle, na bare alebo v saune. Vyvrchoľte váš deň na lyžiach napr. večerou pri sviečkach alebo doprajte sebe a svojmu partnerovi niečo viac a objednajte si luxusný hotel alebo wellness hotel. Tu sa môžete nechať hýčkať v spa priestoroch alebo polahodiť svojim chuťovým pohárikom výberom z bohatého jedálneho lístka v all inclusive ponuke. V každom prípade si budete môcť užívať samotu vo dvoch v najkrajších regiónoch Álp. Keď sa chcete uistiť, že romantická dovolenka bude naozja nerušenou romantikou, potom si prezrite ponuku našich hotelov pre dospelých. Tu sú ubytovaní hostia od 16 alebo až od 18 rokov, tak že vás ani v bazéne nebude rušiť kopa malých detí.

Prečo si vybrať zimnú romantickú dovolenku vo dvojici?

Ak si túto otázku ešte kladiete - my máme pre vás odpovede! Lyžiarska dovolenka vo dvojici ponúka všetko, čo vás ešte viac zblíži: ubytovanie v stredisku sú často útulne zariadené, čo dodáva atmosfére ešte maličký šmrnc. Navyše budete tráviť dovolenku na miestach, ktoré aj počas adventnej doby kladú dôraz na vianočné osvetlenie. Tak sa stane vianočná prechádzka v jednom z romantických lyžiarskych stredísk ešte krajšou než už je za jasnej oblohy a ligotu hviezd. Lyžiarska dovolenka vo dvojici ponúka navyše perfektný mix aktivít a relaxácie. Spúšťajte sa cez deň po zjazdovkách, užívajte si jazdu vlekmi a pochutnajte si na skvelom obede v niektorej z tradičných horských chát! Strávte poobede čas vo vašom ubytovaní v saune, bazéne a/alebo na masáži ešte pred tým než sa večer vyberiete na romantickú večeru s výhľadom na hory. Či sa na takúto dovolenku pozrieme z toho alebo oného uhla pohľadu - všetko hovorí za lyžiarsku dovolenku vo dvojici!

Čo je potrebné zohľadniť pri výbere dovolenky vo dvojici?

Či už lyžujete vo dvojici v Rakúsku, Francúzsku, Švajčiarsku alebo Taliansku - vaša dovolenka sa stane nezabudnuteľnou pokiaľ si vyberiete správne ubytovanie. Zistite si ešte pred objednávkou, čo je pre Vás v ubytovaní dôležité. Chcete aby malo ubytovanie širokú ponuku wellness? Potom si vyberte z našej ponuky filtrov, filter "wellness". Alebo je pre Vás dôležité, aby sa ubytovanie nachádzalo čo najbližšie vleku? Potom zvoľte filter "na zjazdovke". Je jedno, čo preferujete - my máme určite ničo vhodné v ponuke pre lyžiarske zájazdy vo dvojici.