ďalšie info o zájazde

Koronavírusová záruka vrátenia peňazí

Koronavírusová záruka vrátenia peňazí

Bezpečná objednávka s Koronavírusovou zárukou vrátenia peňazí!

Pokiaľ bude pre Vami objednané obdobie zájazdu z dôvodu pandémie koronavírusu uzavreté ubytovanie alebo všetky lyžiarske strediská zahrnutá v objednanom skipasu, máte nárok na bezplatné storno. To platí aj v prípade, ak nie je príchod možný z dôvodu uzatvorenia hraníc cieľovej krajiny.
V takom prípade je možné zájazd bezplatne stornovať od 12 dní pred jeho začiatkom. Táto možnosť nevzniká, ak bola objednávka vykonaná menej ako 12 dní pred dátumom príchodu a dôvod zrušenia uvedený neskôr bol známy už v čase objednávky.Stornovanie musí byť vykonané do 7 dní pred dňom príchodu (do 14 hod.).

Čiastka zaplatená za zájazd bude odoslaná do 14 dní od stornovania. Už v oboch predchádzajúcich zimných sezónach 2019/20 a 2020/21 sme vrátili 100 % poplatkov za zájazdy zákazníkom, ktorých zájazdy nebolo možné realizovať z dôvodu pandémie koronavírusu. Peniaze zákazníkov za zájazdy sú tiež zaistené Nemeckým fondom cestovného poistenia (DRSF).

Neustále aktualizované informácie a vstupné požiadavky týkajúce sa cestovania v období koronavírusu nájdete v našom aktuálnom varovaniu pred cestou.