Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

ďalšie informácie o zájazde

Zľavy v mieste pobytu

Zľavy v mieste pobytu

Ak ste si objednali ubytovanie v týchto regiónoch príp. strediskách, potom obdržíte spolu s Vašimi podkladmi k zájazdu darčekové poukazy, ktoré môžete využiť na mieste.

Zillertal: darčekový poukaz v hodnote 20 € na tandemový let

Vychutnajte si pohľad na krajinu z vtáčej perspektívy a splňte si svoj sen o lietaní! Ako náš hosť v údolí Zillertal obdržíte darčekový poukaz vo výške 20 € na tandemový let na kopci Penken. Nenechajte si ujsť tento jedinečný zážitok a pozrieť sa na svet zhora. Školení profesionálni tandemoví piloti sa postarajú o bezpečné vzlietnutie, let aj pristátie.

Podmienky pre pasažierov

Ako pasažier nepotrebujete žiadne špeciálne znalosti. Je úplne jedno koľko máte rokov, koľko vážite, či ste nižšej alebo vyššej postavy. Všetko čo potrebujete je pevná obuv, teplá bunda a ide sa na to!

Podmienky

  • Darčekový poukaz je platný na tandemový let (1 200 m.n.m) alebo super tandemový let (1 450 m.n.m), doba vzletu a trvania je závislá na poveternostných podmienkach.
  • Darčekový poukaz je platný denne, odporúčame dohodnúť si termín cca jeden týždeň pred odjazdom na dovolenku (telefónne číslo nájdete vo Vašich informáciách o zájazde/voucheroch).
  • Poplatok za výjazd k miestu odletu nie je zahrnutý v cene.
  • Darčekový poukaz nie je možné vymeniť za hotovosť.

Zell am See & Kaprun

Ak ste si objednali ubytovanie v Zell am See alebo v Kaprune, potom obdržíte spolu s Vašimi podkladmi k zájazdu aj darčekové poukazy na tieto zľavy na mieste:

  • Zľava 5 % v reštaurácii "Deins & Meins" v Zell am See
  • Jednorázová zľava 10 € v módnom butiku "Fancy's" v Zell am See (na osobu, od minimálneho nákupu 60 €)

Gasteinertal

  • Zľava 5 % v reštaurácii Winkler v Bad Hofgasteine (nie je možné vyplatiť v hotovosti)
  • Zľava 10 € na masáže a terapeutické procedúry v Kur & Sporthotel Winkler v Bad Hofgasteine (na osobu, nie je možné vyplatiť v hotovosti, potrebná predošlá rezervácia)