Hodnotenie zákazníkov

Nemecko

5 702 Počet hodnotení:

93 % Miera odporúčaní:

Lyžiarske strediská 8,6
Lyžiarske strediská 8,0

Beh na lyžiach Nemecko

Priatelia bežeckého lyžovania si prídu na svoje aj v Nemecku. Vďaka pestrej ponuke okružných trás, kedy Vašu jazdu bude sprevádzať nádherná horská kulisa, sa nebudú nudiť ani malí ani veľkí.

Tešiť sa môžete na krásne bežkárske trate pri Königsee v Berchtesgadener Land alebo si vyskúšajte trať majstrovstiev sveta v Oberstdorfe. Región Oberstdorf/Kleinwalsertal v Allgäu s viac než 140 km tratí ponúka trasy všetkých stupňov obtiažnosti. Trať pre ambicióznych bežkárov predstavuje 15 km dlhá trasa vedúca z Oberstdorfu do Spielmannsau. Pre skôr pohodových bežkárov je tu k dispozícii trasa vedúca cez strediská Rubi, Reichenbach, Schöllang a Rohrmoos.
Viac informácií o behu na lyžiach v Berchtesgadener Land a o behu na lyžiach v regióne Oberstdorf/Kleinwalsertal.

Takmer každé Vaše želanie Vám splní DSV nordic aktiv zentrum v Oberstaufen. Skutočným zážitkom je tu nepochybne trať vedúca z Alpsee pri Immenstadt až do Waldsee pri Scheidegg. Region ponúka celkom 100 km bežkárskych tratí. Na vysokohorskej trati Hädrich sa dá dokonca bežkovať ešte na jar.
Viac informácií o behu na lyžiach v Oberstaufen.

Ďalším atraktívnym regiónom je okolie Garmisch-Partenkirchen, kde sa nachádza viac ako 50 kilometrov tratí. V Garmisch a Grainau je navyše pre nočné sovy k dispozícii aj osvetlená trať.
Viac informácií o behu na lyžiach v regióne Garmisch-Partenkirchen.

Strediská bežeckého lyžovania - Nemecko

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter