Newsletter

Prihláste si newsletter a zaistite si mnoho výhod!

ďalšie informácie o zájazde

RÝCHLO A POHODLNE LIETADLOM NA DOVOLENKU

Letecká doprava

Rýchlo, pohodlne a bezpečne

content_block_fast_text

Príchod a odchod

Za dodržanie nariadení vstupu do danej krajiny a prípadnej vízovej povinnosti je každý zákazník zodpovedný sám za seba. Prosím, nezabudnite si so sebou zobrať platný občiansky preukaz alebo cestovný pas, ako aj – ak je potrebné – vízum. Nezabudnite ani na povinné alebo odporučené očkovanie. Upozornenie: Na zákazníkov s inou ako slovenskou príslušnosťou sa často vzťahujú iné vstupné podmienky. Prosím obráťte sa v tejto súvislosti na príslušný konzulát.

Domáce zvieratá

Preprava domácich zvierat je úplne vylúčená.

Transfer na letisko

Pri objednávke kompletného zájazdu (let a hotel) nie je transfer z letiska k hotelu a späť zahrnutý v cene. V prípade, že transfer k hotelu máme v ponuke, je možné ho v objednávkovom procese objednať.Ak si transfer k hotelu objednáte, bude Vás na letisku čakať kyvadlový autobus alebo taxík, ktoré Vás podľa miesta pobytu dopravia priamo k hotelu alebo k centru strediska, v ktorom sa nachádza Vaše ubytovacie zariadenie. V deň odletu dbajte prosím na čas odjazdu, ktorý sa dozviete spravidla na recepcii Vášho hotela alebo priamo od dopravnej spoločnosti.
Špeciálne informácie pre lety do USA:Letiskom pre lyžiarske stredisko Winter Park je Denver International Airport, pre lyžiarske stredisko Heavenly je to Reno International Airport a pre Park City je najvhodnejším letiskom Salt Lake City Airport. V prípade záujmu o transfer k hotelu a späť na letisko nás prosím kontaktujte. Radi Vám pomôžeme s vyhľadávaním vhodných možností.

Batožina

Pri všetkých letoch je v cene zahrnutý jeden kus batožiny na osobu (bez dodatočných poplatkov).
Hranice hmotnosti prípustnej batožiny zahrnutej v cene je spravidla 20 kg. Pri batožine navyše sa v závislosti od leteckej spoločnosti vyberajú príslušné poplatky. Jednotlivé kusy batožiny nesmú väčšinou vážiť viac ako 30 kg. Spravidla má jeden cestujúci nárok na jeden kus príručnej batožiny. Prosím dbajte na to, že tekutiny je možné brať so sebou na palubu len v obmedzenom množstve. Podrobné informácie na túto tému, ako aj ohľadom povolených rozmerov a hmotností batožiny nájdete vo všeobecných prepravných podmienkach príslušnej leteckej spoločnosti. V rámci objednávacieho procesu je možné do nich nahliadnuť a následne je potrebné ich potvrdiť pred odoslaním záväznej objednávky.

Preprava zimnej výbavy je spojená s poplatkom. Po zaplatení správneho poplatku vo výške 25 € na kus a cestu je preprava možná, v prípade, že ju letecká spoločnosť schváli. Povolená je maximálne jedna športová výbava na osobu. Táto skutočnosť nám musí byť neodkladne ihneď po objednávke nahlásená (pokiaľ ste tak neučinili v objednávacom procese), vzhľadom na to, že kapacita batožinových priestorov v lietadle je obmedzená.Odporúčame Vám využiť našu požičovňu lyží a snowboardov, ktorá je k dispozícii v mnohých strediskách a v ktorej je cez nás možné vopred objednať si výstroj za výhodnejšie ceny. Uľahčíte si tým prílet aj odlet.

Všetky dodatočné informácie nájdete vo všeobecných prepravných podmienkach príslušnej leteckej spoločnosti. Tieto sa Vám otvoria po kliknutí na nižšie zobrazené logo vybranej leteckej spoločnosti. V prípade, že logo Vašej leteckej spoločnosti nie je nižšie k dispozícii, zobrazia sa Vám všeobecné prepravné podmienky leteckej spoločnosti v rámci objednávacieho procesu.

Upozornenie

Momentálne neponúkame bohužiaľ žiadne zájazdy s leteckou dopravou. V prípade potreby informácií o najbližších letiskách vo vašej cieľovej lokalite, nájdete tieto informácie v popise strediska pod záložkou „doprava”.
content_airlines