Lyžiarske hotely s vírivkou - relaxácia na lyžiarskej & zimnej dovolenke

Voda, teplo a masáž na lyžiarskej dovolenke! Túto kombináciu vám poskytne vírivka v hoteli, inak nazývaná aj jacuzzi alebo hot tube. Po dlhom a náročnom dni na svahu sa môžete tešiť na relaxáciu vo vírivke. Relaxujte na lyžiarskej dovolenke!Informácie o vírivke, prevádzkovej dobe a príp. poplatkoch na mieste nájdete po kliknutí na požadované ubytovanie v popise hotela v záložke "Poplatky a služby v stredisku".

Lyžiarske hotely s vírivkou - relaxácia na lyžiarskej & zimnej dovolenke
Lyžiarske hotely s vírivkou - relaxácia na lyžiarskej & zimnej dovolenke

Aké plusy má vírivka v hoteli?

Okrem oddychu po náročnom lyžiarskom dni má vírivka aj mnoho rôznych zdravotných prínosov. V bublajúcej vode sa môžete pohodlne oprieť a užívať si priaznivé účinky vírivky na Vaše zdravie. Kúpele vo vírivke uvoľňujú kĺby a končatiny. Teplo pôsobí priaznivo na krvný obeh a stimuluje metabolizmus. Okrem toho sa uvoľňujú napäté svaly a celé telo. Po dlhom dni na lyžiach pomôže vírivka proti bolestiam svalov. V hoteli s vírivkou tak môžete výborne skombinovať zimnú dovolenku s relaxáciou!

Kde nájdete lyžiarske hotely s vírivkou?

Či už v Rakúsku, Švajčiarsku, Taliansku alebo v rôznych regiónoch Nemecka, lyžiarske hotely ponúkajú jacuzzi, vírivku alebo hot tube. V niektorých ubytovaniach máte k dispozícii aj súkromnú vírivku, čo je ideálne pre páry a romantickú dovolenku pre dvoch. Relaxácia po lyžovaní je tak ešte zábavnejšia a ďalší deň môžete vyraziť na lyže plní novej energie. Okrem toho sú vírivky v takýchto lyžiarskych hoteloch často umiestené vonku, takže máte nádherný výhľad na okolité hory. S pohárom sektu sa táto dovolenka stane nezabudnuteľným zážitkom, ktorý si so sebou odnesiete na Vašu ďalšiu dovolenku.

Koľko stojí využitie hotelovej vírivky?

V mnohých lyžiarskych hoteloch je zahrnuté využitie vírivky v cene pobytu, takže je pre vás zdarma. Prípadné poplatky nájdete na našej webovej stránke po kliknutí na požadované ubytovanie v záložke "Poplatky a služby v stredisku".